pasek


22.08.16

Bez wychodzenia z domu będzie można oglądać tegoroczne Święto Powiśla Dąbrowskiego. Na stronie portalu informacyjnego NaszePowisle.pl, znajdzie się transmisja online na żywo w dniu Dożynek Powiatowych i Targów Gospodarczych. Transmisja rozpocznie się w niedzielę 28 sierpnia o godzinie 13:00, ze specjalnie na tę okazję przygotowanego plenerowego studia niedaleko sceny. Każdy będzie mógł zobaczyć przybywający z kościoła pod C.H. Dąbrowiak korowód dożynkowy. W tym czasie, aż do oficjalnego rozpoczęcia oglądający posłucha rozmów jakie przeprowadzone zostaną z gośćmi w studiu. Po oficjalnym rozpoczęciu będziecie mogli zobaczyć prezentacje poszczególnych gmin i powiatu, których stoiska będą znajdowały się na miejscu. Nie zabraknie ośpiewania wieńca i podsumowania artystycznego wszystkich gmin. Zobaczyć będzie można wywiady z przedstawicielami poszczególnych gmin ich ośrodków kultury, organizacji, środowisk. Nadawanie zakończy się podsumowaniem imprezy około godziny 18:30.

Jest to pierwsza w historii tej imprezy transmisja na żywo online. Daje ona możliwość zobaczenia imprezy dla osób, które nie mogą przybyć bezpośrednio pod Dąbrowiak. Jest to również szansa na zobaczenie i posłuchanie o poszczególnych gminach powiatu dąbrowskiego. Zapraszamy również firmy do zareklamowania się w trakcie trwania transmisji.

Transmisje obejrzeć będzie można zarówno na komputerze jak również na wszystkich urządzeniach mobilnych jak smartfon czy tablet. Aktualizacja planu transmisji codziennie na NaszePowisle.pl. Zapraszamy w najbliższą niedzielę na stronę NaszePowisle.pl do oglądania Święta Powiśla Dąbrowskiego.

Nadawcami technicznymi transmisji jest Fokus Studio oraz Kilian Foto Wideo.

(mm)

logo_button logo fokus logo Kilian

Weź udział w wydarzeniu facebookowym

Zapraszamy do promocji transmisji. Tutaj znajdziesz wszystkiego grafiki promocyjne, które możesz wykorzystać.

oficjalny plakat