npowisle top

W powiecie dąbrowskim rozpoczyna działalność nowe medium informacyjne. Jego nazwa to NaszePowisle.pl. Chcemy być blisko spraw mieszkańców i przybliżać to, czym zajmują się instytucje publiczne i prywatne. Młody zespół gwarantuje nowe spojrzenie na lokalne sprawy. Zachęcamy do korespondencji z członkami naszej redakcji. Wiedz, że Ty też możesz się wśród nas znaleźć.

Natalia Kozicka reporter n.kozicka@naszepowisle.pl

Natalia Kozicka
reporter
n.kozicka@naszepowisle.pl

Krzysztof Łos fotoreporter k.los@naszepowisle.pl

Krzysztof Łos
fotoreporter
k.los@naszepowisle.pl

Gabriela Seweryn fotoreporter g.seweryn@naszepowisle.pl

Gabriela Seweryn
fotoreporter
g.seweryn@naszepowisle.pl

Dariusz Skrzyniasz

webmaster, grafik, reporter

darek@naszepowisle.pl

Krzysztof Kupiec redaktor k.kupiec@naszepowisle.pl

Krzysztof Kupiec
redaktor
k.kupiec@naszepowisle.pl

Karol Mikos foto-wideoreporter k.mikos@naszepowisle.pl

Karol Mikos
foto-wideoreporter
k.mikos@naszepowisle.pl

Gabriela Sołtys reporter g.soltys@naszepowisle.pl

Gabriela Sołtys
reporter
g.soltys@naszepowisle.pl

 

Katarzyna Lindstedt reporter k.lindstedt@naszepowisle.pl

Katarzyna Lindstedt
reporter
k.lindstedt@naszepowisle.pl

Marek Mosio koordynator redakcji, wydawca m.mosio@naszepowisle.pl

Marek Mosio
koord. redakcji, wydawca
m.mosio@naszepowisle.pl

Justyna Żurawska reporter j.zurawska@naszepowisle.pl

Justyna Żurawska
reporter
j.zurawska@naszepowisle.pl

Zachęcamy do informowania nas o wydarzeniach, które będą miały miejsce oraz przysyłania relacji z już odbytych. Jeśli masz sprawę do naszej redakcji, którą chcesz abyśmy się zajęli, masz wydarzenia w Twojej okolicy na którym chcesz abyśmy byli – pisz do naszego newsroom’u: npowisle@gmail.com lub dzwoń: 726-585-310

 

dajznac