topp1

Zapraszamy do współpracy z NaszePowisle.pl. Oprócz standardowej pracy reporterskiej zachęcamy do zapoznania się z naszej oferty komercyjnej, patronatów itd. Możesz również wykupić na naszej stronie oraz w gazecie powierzchnie reklamową ze swoją ofertą, z którą chcesz dotrzeć do odbiorców.

Oferta komercyjna:

relacje live: za pomocą naszego facebook’a i strony możemy informować i wydarzeń w czasie rzeczywistym. Krótkie i częste wpisy oraz zdjęcia dają internautom możliwość obserwowanie wydarzenia bez wychodzenia z domu.

transmisje na żywo online: internetowa transmisja wideo wydarzeń na żywo to coraz popularniejsza forma przekazu medialnego. Daje możliwość nieograniczonej ilość widzów oraz obraz i dźwięk jest zapisywany w czasie rzeczywistym, przez co możesz wracać do dowolnego momentu filmu a tracie i po zakończeniu transmisji.

artykuły sponsorowane: istnieje zarówno możliwość umieszczenia na naszej stronie gotowych artykułów sponsorowanych, a także pisania przez nas takich informacji oraz umieszczenie na naszej stronie. Istnieje również możliwość przeprowadzenia wywiadów sponsorowanych.

obsługa fotograficzna: fotorelacje z wydarzeń, uroczystości czy prywatne sesje fotograficzne są w zasięgu Twojej ręki dzięki naszym fotografom. Młody zespół gwarantuje konkurencyjne ceny.

relacje audio-wideo: realizujemy krótkie relacje audio-wideo. Dzięki temu Twoje wydarzenie może łatwo znaleźć się w sieci i być promowane na naszych kanałach.

Zareklamuj się:

Możesz wykupić sobie powierzchnię reklamową na NaszePowisle.pl . Dostosujemy wielkość i miejsce reklamy na naszej witrynie do Twoich potrzeb. Możesz dobrać sobie ile będzie ona wyświetlana oraz w jakiej formie. Może to być stała grafika lub animacja flash. Jeśli nie masz grafiki lub animacji my również się tym zajmiemy. Reklama u nas nie jest tylko w sieci, ale także w gazecie, która trafia do mieszkańców powiatu dąbrowskiego i jest pozytywnie odbierana w środowisku. Jakość wykonania gwarantuje zadowolenie odbiorców.

Patronaty:

Obejmujemy patronaty medialne nad wydarzeniami o zasięgu lokalnym, promując jednocześnie dane przedsięwzięcie, informując mieszkańców. Szczegóły patronatów uzgadniamy indywidualnie.

Ceny za elementy oferty komercyjnej oraz reklamy są uzgadniane indywidualnie. W każdej z powyższych spraw zachęcamy do kontaktu:

Mail: wspolpraca.npowisle@gmail.com

Tel: 726-585-310

Jeszcze raz zachęcam do współpracy!